250 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Бездоганна картина для дітей! Ця захоплююча книжка-розмальовка з водою і фарбою включає в себе чотири багаторазових сторінки і багаторазову ручку для води. Просто використовуйте перо, щоб розфарбувати кожну сцену - деталі та яскраві кольори з'являються з кожним штрихом! Потім дайте сторінці висохнути, щоб стерти зображення і розфарбувати їх знову і знову. Ця спортивна тематична книга включає в себе чотири розфарбовувати сцени (баскетбол, бейсбол, плавання, футбол), забавні факти і пошук і пошук для кожної сцени. Водяне перо розміром з Коренков легко тримати і акуратно зберігати прямо на передній кришці, що робить Water Wow! ідеальна книга для подорожей і іграшок для дітей! Подробиці: _ x000D_ 4 розфарбовані в спіраль спортивні тематичні дошки (баскетбол, бейсбол, плавання, футбол) і багаторазова водна ручка Багаторазові сторінки білого кольору з простими лініями, коли вони висихають; розкрити кольори і візерунки, коли мокрий Водяна ручка компактного розміру, яку легко заповнити, легко тримати, зберігати в компактній книжці в формі спіралі - відмінно підходить для подорожей Сприяє розвитку дрібної моторики, ранніх навичок письма / читання і візуальної дискримінації

Пока не было вопросов.