270 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Його безбарвна розпис для дітей! Ця захоплююча книжка-розмальовка «фарба з водою» містить чотири сторінки багаторазового використання та ручку для води, яку можна багаторазово використовувати Дотримуйтесь стрілок, щоб виявити приховані підводні шляхи, які ведуть до веселих пригод, а потім заповніть навколишні сцени! Деталі та яскраві кольори з’являються з кожним штрихом. Потім дайте сторінці висохнути, щоб стерти фотографії та знову і знову розфарбувати. Ця книга на океанську тематику включає чотири різнокольорові лабіринти та сюжети на кольори (підводне плавання, гра у раковини, морські пошуки, розваги риби), а також пошук та пошук і підрахунок для кожної сцени. Кремезну водяну ручку дітям легко тримати і акуратно зберігати прямо на передній кришці, що робить цю воду WOW! ідеальна книга для подорожей та іграшка для подорожей для дітей!

Пока не было вопросов.