1 500 грн
Нет в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Вбудовані доріжки, барвисті декорації і забавні п'єси дозволяють дітям розважатися ... і грати в будь-якому місці, де вони хочуть! Розгорніть міцний дерев'яний ящик, щоб створити ілюстровану ігрову поверхню з вбудованими дорожніми доріжками для трьох дерев'яних колісних транспортних засобів (поліцейська машина, швидка допомога і пожежна машина) і дерев'яного вертольота, щоб мчати на допомогу. Встановіть міст і міської тунель з монорельсом, який ковзає по вершині! Дерев'яні п'єси включають в себе будівлі, дорожні знаки і дерево для створення оригінальних історій. Всі предмети зберігаються в складному футлярі зі зручною ручкою для перенесення, що полегшує прибирання і переміщення (також є багато місця для додавання інших іграшок!).

Пока не было вопросов.