1 500 грн
Нет в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Вбудовані доріжки, барвисті декорації і забавні п'єси дозволяють дітям розважатися. ,, І грати в будь-якому місці, де вони хочуть! Розгорніть міцний дерев'яний футляр, щоб створити ілюстровану ігрову поверхню з вбудованими поїздами і дорожніми гусеницями для трьох дерев'яних колісних поїздів і машини для парковки в парку. Встановіть міст і гірський тунель з гондолою, яка ковзає по вершині! Дерев'яні п'єси включають будівлі, тварин, дерева і знак перетину залізниці, щоб посилити образне оповідання. Всі предмети зберігаються в складному футлярі зі зручною ручкою для перенесення, що полегшує прибирання і переміщення (також є багато місця для додавання інших іграшок!). Продовжуйте грати для дітей від трьох років і старше і заохочуйте самостійну гру і розвиток рухових навичок.

Пока не было вопросов.