1 069 грн
В наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Для прихильників ЗСЖ і не тільки

Блендери давно вже міцно зайняли свою нішу в серцях і кухонних шафках тих, хто віддає перевагу здоровому способу життя і правильного харчування. За допомогою цього апарату можна зробити безліч смачних і корисних страв. Втім, представлена ​​стаціонарна модель стане в нагоді не тільки для ПП - подрібнення інгредієнтів, приготування паштетів, заміс тесту і інші операції стануть набагато простіше разом з Kenwood SB 055 WG.

Не витрачай час - роби все швидко

Особливою «фішкою» представленої моделі є знімна чаша, яку можна взяти з собою. Завдяки щільно закривається кришці вона надійно захистить вміст від проливання. Ергономічне пристрій і стильний дизайн зроблять її вашим щоденним напарником в ланчів. Приготував, закрив, забрав з собою!

Простота управління

Даний блендер дуже простий в освоєнні: яскрава кнопка-важіль на корпусі переміщається в будь-який з наявних режимів (2 швидкості і імпульсний). Користуючись кожним з них, ви зможете створити напій будь-якої консистенції, без грудочок і погано подрібнених частин. Кришка закривається щільно одним рухом.

Додаткова комплектація

Крім стандартних елементів, виробник вважав за потрібне доповнити комплектацію додаткової пластикової чашею з герметичною кришкою, а також кришкою з ножами (її можна від'єднати). Маючи такий арсенал в своєму розпорядженні, ви без проблем зможете експериментувати з коктейлями, смузі і пюре.

Вес 1,75 кг
Дополнительно Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
Количество скоростей 2
Материал Материал корпуса: Пластик
Мощность 300 Вт
Особенности Импульсный режим Чаша: Есть Емкость чаши: 0.5 л
Тип Стационарный

Пока не было вопросов.