2 700 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Нагода мрії ресторану та Голодні уяви с помощью магазину для ігор Magnetivity Magnetic Building Play Pizza Ice Cream! Магнетівність спонукає дітей експеріментуваті, досліджуваті та уявляти, надіхаючі їх розробляті та будуваті свои Власні Унікальні світи! 13 двосторонніх панелей з витвором з обох сторон магнітно кріпляться в різніх поєднаннях, тому діти могут створюваті Нові конструкції для власного ресторану та Комбінованої Вантажівки для морозива та фургона для доставки піци щоразу, коли смороду Грають. У комплекті 87 магнітніх аксесуарів пріліпають до панелей и до двох магнітніх дерев'яних ігрових фігур Із підставкамі, что надихає відкрітім, практичним Досліджень та грою! Всі панелі Magnetivity сумісні.

Пока не было вопросов.