799 грн 645 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Швидкість. Зручність. Надійність

Хочете зробити ваші автомобільні подорожі ще комфортнішими та безпечнішими? Про швидке підкачування шин в дорозі подбає автомобільний компресор Xiaomi 70mai Air Compressor Lite. Серед його переваг висока швидкість нагнітання повітря, автоматичне встановлення заданого тиску та живлення від стандартного гнізда прикурювача. А додаткові адаптери у комплекті дають можливість використовувати його для підкачки м'ячів та надувних матраців.

 

Особливості:

  • Автоматичне підкачування до потрібного тиску
  • Нагнітання повітря зі швидкістю 25 л/хв
  • Функція електронного манометра
  • Живлення від роз'єму прикурювача
  • Перехідники для підкачки м'ячів та матраців

 

Навіщо це потрібно?

Неправильний або нерівномірний тиск у різних шинах автомобіля не лише призводить до передчасного зносу гуми, а й може вплинути на керованість. При під’єднанні компресора до ніпеля на колесі екран пристрою відображає поточний тиск, виконуючи функцію манометра. Таким чином перед вашими очима будуть максимально точні показники.

 

 

Висока продуктивність

Використовувати компресор замість звичайного насоса не лише зручно, а і швидко. У даній моделі продуктивність становить 25 літрів повітря на хвилину. Завдяки цьому для накачування середньої шини (195/70R14) пристрою знадобиться близько 5 хвилин. Достатньо лише під’єднати його до колеса і вказати тиск кнопками +/- на корпусі, при досягненні показника нагнітання автоматично зупиниться.

 

Гарантія сумісності

Портативний компресор готовий до використання прямо з коробки. Він укомплектований адаптером живлення для під’єднання до прикурювача і повітряним шлангом зі стандартним конектором, сумісним з ніпелями більшості колісних транспортних засобів. До того ж, з Xiaomi 70mai Air Compressor Lite йдуть перехідники для підкачування м'ячів та матраців.

 

Висока надійність

Цей автомобільний аксесуар не підведе у самий важливий момент. Так, корпус пристрою та шестерні виконані з металу, що забезпечує стійкість до зношування та механічних пошкоджень. А вбудований захист від перегріву допускає безперервну роботу компресора протягом 30 хвилин, чого цілком достатньо для підкачування всіх чотирьох коліс у середньому автомобілі.

 

Стильний та практичний

Як і вся техніка від компанії Xiaomi, автомобільний компресор отримав ретельно пропрацьовану зовнішність. Аксесуар виконаний у витонченому прямокутному корпусі зі скругленими кутами, який не займе багато місця у машині. Крім того, всі необхідні для роботи пристрою аксесуари укладені у спеціальний відсік в нижній частині корпусу, а тому ніколи не загубляться.

Вес 950 г
Габариты 148 х 164 мм
Дополнительная информация Рабочее напряжение: 12 V Максимальный рабочий ток: 10 А Автоматическая подкачка до нужного давления Нагнетание воздуха со скоростью 25 л/мин Функция электронного манометра Питание от разъема прикуривателя Переходники для подкачки мячей и матрасов
Производитель 70mai
Тип Автомобильный компрессор

Пока не было вопросов.