• Рейтинг:
  • Производитель:
  • Код товара:
    48600
  • Гарантия
    6 месяцев
5 338 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Універсальне крісло для годування має можливіть швидкого регулювання між низьким та високим дитячим кріслом. Дозволяє швидко змінити обидва варіанти, щоб ваша дитина завжди могла сидіти на правильній висоті. Високе крісло UNO 2 в 1 поєднує ці позитивні характеристики з сучасним дизайном. Це не лише робить наш стілець практичним, а і забезпечить комфорт для вашої дитини. Легке перетворення з високого стільця на дитяче крісло. Знімний ігровий стіл або панель безпеки. Підставка для ніг з антиковзною гумою. М’яка оббивка на сидінні. Підставка для ніг. 3-точковий ремінь безпеки. Легке очищення сидіння та піддону від забруднень. Розміри та деталі: Вага 5,1 кг Зовнішні розміри Ш60 х В 94 х Д 56 см Сидіння Ш 24 x Д 24 см Висота сидіння 37 / 59см Для дітей до 17 кг

Пока не было вопросов.