810 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Цей набір з чотирьох частин для рук і ляльок дозволяє дітям і дорослим разом грати в рольові ігри! Чотири прості ляльки-рукавички в узгодженої темі можуть розіграти сцену разом або використовуватися окремо для простої лялькової гри. У будь-якому випадку, вони відмінно підходять для розвитку спритності, навичок спілкування, впевненості в собі, креативності і багато чого іншого! Ці м'які і солодкі ляльки ручної роботи, зроблені з яскравих візерункових миються тканин і розраховані на довгий термін служби, неодмінно стануть популярними іграшками на довгі роки. Грайливі домашні ляльки Ляльки включають в себе кролика, папуги, кошеня і цуценя. Подробиці: Чотири м'які доброзичливі ляльки-маріонетки в грайливою темі домашніх тварин

Количество в упаковке, шт 4
Производитель Melissa&Doug
Тип Кукольный театр

Пока не было вопросов.