990 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Що сьогодні? Для дитини це просте питання може мати так багато відповідей - і цей щоденний календар допомагає задовольнити їх усіх! Діти будуть відчувати більше почуття контролю і відповідальності, коли вони будуть допомагати розміщувати день тижня, дату, погоду і спеціальні події на великий магнітної дошці для загального огляду. Є навіть місце, де можна опублікувати свій настрій - відмінний спосіб відкрити спілкування і спонукати дітей оцінити свої емоції. Оновлювати інформацію просто: просто візьміть попередньо надрукований магніт з нижньої магнітної дошки (яка висить під календарем, щоб тримати магніти в межах легкої досяжності). Потім помістіть його в календар, щоб заповнити інформацію ... або зробіть власний магніт, написавши на одній з двох плиток з магнітами для сухого стирання! Є поля для дня, дати, сезону, погоди,

Пока не было вопросов.