6 000 грн
Нет в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Це чудовий дерев'яний будиночок для ляльок нагадує житловий двоповерховий будинок. Будиночок повністю укомплектований всім необхідним: меблі, ванна кімната, кухня, спальня, телевізор, а також найголовніше - сім'я ляльок, які будуть жити в цьому будиночку. Це великий будиночок для ляльок з розсувними дверима, балконом, мансардою та вікнами - стане бажаним подарунком для дівчинки. У комплект поставки входить інструкція зі схемою по збору лялькового будиночка. Будиночок для ляльок зроблений з натурального дерева і покритий нетоксично і безпечної фарбою. Також будиночок для ляльок обладнаний вбудованою, міцною ручкою, за допомогою якої Ви зможете легко переносити будиночок. Розмір зібраного будиночка - 60х56х38 см.

Пока не было вопросов.