1 050 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

witch Spin Magnetic Gear Board - унікальний інструмент для магнітних іграшок, який дозволяє дітям створювати свої власні іграшки! Просто виберіть шаблон зображення з 10 унікальних дизайнів і помістіть його в дерев'яну раму. Потім додайте шестерінки в простору з колірним кодуванням, щоб перетворити кожну картинку в дивовижну дитячу машину! Або видаліть шаблони, щоб показати білу магнітну поверхню - ідеально підходить для відкритого вивчення простої механіки або для різних операцій з підрахунку, додаванню і вирішення проблем (інструкції включені). Ця міцна, довговічна іграшка для шестерень включає в себе магнітну дошку з дерев'яною рамою, вісім магнітних кілочків, вісім різнобарвних шестерень і п'ять двосторонніх колірних шаблонів дизайну. Подробиці:

Пока не было вопросов.