540 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Жодного безладу для малюків! Ця захоплююча книга занять "Фарба з водою і шукай і знайди" містить вісім сторінок, які можна багаторазово використовувати, водяну ручку, що перезаправляється, та червону лінзу. Просто використовуйте ручку, щоб розфарбувати деталі кожної пригодницької сцени, а яскраві кольори з’являються з кожним мазком! Дайте сторінці висохнути, щоб стерти фотографії та знову і знову розфарбувати їх. Розкрийте приховані фотографії водяною ручкою, а потім використовуйте червону лінзу, щоб дослідити ще більше у детальних сценах! Колодяну водяну ручку та червону лінзу дітям легко тримати та акуратно зберігати прямо на передній кришці, що робить цю Воду Делюкс WOW! ідеальна книга для подорожей та іграшка для подорожей для дітей!

Пока не было вопросов.