900 грн
Нет в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Візьміть шість блоків гнізд і сортування, додайте шість пронумерованих машин, щоб котитися усередині, і що у вас є? Спільнота, повне стеків, підрахунку, хованки, змішувати і поєднувати, творчі ігри! Цей захоплюючий ігровий набір дозволяє дітям будувати вежі або міські сцени, заповнені будівлями, такими як лікарня, пожежна станція або школа, з дерев'яним транспортним засобом для кожної будівлі. На своїх передніх панелях блоки мають двері, тому у автомобілів є місце для парковки. Діти можуть також з'єднувати числа на будівлях і транспортних засобах або підбирати за кольором, щоб зібрати правильні пари, зміцнюючи концепції раннього навчання під час гри. Подробиці: < ol style = "list-style-type: disc"> _ x000D_

Возраст: От 2 лет
Комплектация Включает в себя 6 пронумерованных блоков-зданий и 6 деревянных машинок разных размеров и цветов
Производитель Melissa&Doug
Тип Развивающие
Цвет Разноцветный

Пока не было вопросов.