450 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

З Loop It легко створити чарівну сумку з совою! комплект для виробів, призначений для початківців ремісників. Просто вирівняйте передню і задню повстяні панелі, вставте петлі в отвори і зробіть петлю! Гудзик на повстяних квіткових прикрасах, і покласти з собою приголомшливу тоталізатор. У комплект входять дві повстяні панелі для створення сумки, три повстяних квітки для гудзиків і 24 еластичні петлі для підтяжки і натягу для з'єднання панелей. Ці набори для рукоділля ідеально підходять для дошкільнят (у віці від трьох років і старше). Прості в освоєнні ремесла допомагають зацікавити маленьких майстрів, зміцнюють впевненість в собі і почуття власної гідності, а також допомагають розвивати важливі моторні і розвивають навички.

Пока не было вопросов.