315 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Цей набір унікальний, запатентована технологія компанії Melissa Doug дозволить дітям поринути в світ чарівництва. З цим набором Ваша дитина зможе зробити свої власні блискучі браслети, прикрасивши їх блискучими наклейками. У комплект входить 4 регульованих браслета з об'ємними наклейками і 4 листи з різнобарвним блиском. Одна сторона стікера має клейову основу, інша має наклейки за формою фігур, процес дуже простий, але дивовижний, беремо один стікер, знімаємо з нього одну наклейку, під нею буде клейова основа, потім прикладаємо на це місце лист з блиском, і притискаємо трохи, потім знімаємо іншу наклейку з цієї ж фігури - прикладаємо інший лист з блиском, і так робимо до кінця. Стікера виходять незвичайними, з чарівним блиском. Більш детальну інформацію про блискучі наклейках Glitter ви можете дізнатися, прочитавши статтю " Наклейки Glitter - блискуча новинка від Melissa Doug ". Стаття також доступна на українською мовою . _ x000D_ Стаття також доступна на українською мовою . _ x000D_ Стаття також доступна на українською мовою . _ x000D_

Пока не было вопросов.