270 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Ця креативна та практична майданчик для зайняти на тему океан - це вірізаній варіант для дітей, які розвівають дрібну моторику! Навички ножиць Safari від Мелісі та Дага дають захоплюючий, творчий напрямок роботи ножиць, что означає більшу концентрацію уваги та менше безладів. Організовуючи від простих до складнішіх, 20 різніх проектів з вирізання паперу (ПОВНЕ приладдя, включені безпосередно на сторінках книжки) практикують дещо різні навички та техніки та виробляють 20 унікальніх ремесел, ігор та заходів, щоб запропонувати дітям чотірьох та старших років творчі здібності цілеспрямованість та почуття досягнення. До комплекту входять пластикові захисні ножиці, які природно заохочують правильну форму та безпечні для дошкільнят, но будь-яку пару ножиць можна використовуват для завершення проектів з вирізання паперу.

Пока не было вопросов.