450 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Дозвольте творчості підбадьоритися з цим набором дерев'яних квітів і розмальовок із зображенням тварин-сафарі! Є дев'ять простих у використанні гумових штампів з дерев'яною ручкою, з тваринами-сафарі, такими як слон, іон, гепард і зебра. Виберіть один з двох кольорів миються чорнила (синій і коричневий) для створення сцен, потім розфарбуйте тварин або додайте деталі за допомогою п'яти кольорових олівців з комплекту. Всі матеріали зберігають акуратно в дерев'яному ящику. Дерев'яні штампи допомагають дітям у віці 4 років і старше розвивати координацію рук і очей, заохочують розповідання історій і творчу гру. Подробиці: Дерев'яний штамп для сафарі на тему тварин Включає в себе 9 дерев'яних марок із зображенням диких тварин 2-кольорова миється подушечка для чорнила (коричневий / синій); 5 кольорових олівців Допомагає розвинути координацію рук і очей і заохочує розповідання історій і творчу гру

Пока не было вопросов.