270 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Ці багаторазові пухкі наклейки дозволяють дітям знову і знову створювати підводні пригоди! Розкажіть незліченні історії за допомогою цих веселих мірних наклейок та сцен. Просто розмістіть і розкладіть надуті наклейки морських істот на двосторонній фоновій дошці сцен коралового рифу або острівної бухти. Готові до зміни історії? Це легко підняти, змінити, скласти та переставити все, щоб зобразити будь-яку океанічну казку, яку може уявити дитина! Вбудована колекція наклейок - усього 40 багаторазових пухких наклейок - пропонує нескінченні можливості дітям проявити свою креативність та розважитися на притворну гру, одночасно покращуючи дрібну моторику та спілкування. Це також чудово підходить для подорожей: міцна фонова дошка (із вбудованою ручкою!) Складається, щоб усе це акуратно зберігати.

Пока не было вопросов.