255 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Ці багаторазові пухкі наклейки дозволяють дітям створювати пригоди для транспортування знову і знову! Розкажіть незліченні історії за допомогою цих веселих мірних наклейок та сцен. Просто розмістіть і накладіть надуті наклейки транспортного засобу на двосторонню фонову дошку з міськими та сільськими сценами. Готові до зміни історії? Це легко підняти, змінити, накласти та переставити все, щоб зобразити будь-яку казку про подорожі, яку дитина може собі уявити! Вбудована колекція наклейок - усього 32 пухкі наклейки багаторазового використання - пропонує безмежні можливості дітям проявити свою творчість та розважитися на приємні ігри, одночасно покращуючи дрібну моторику та спілкування. Це також чудово підходить для подорожей: міцна фонова дошка (із вбудованою ручкою!) Складається, щоб усе це акуратно зберігати.

Пока не было вопросов.