7 950 грн
Есть в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Розумний і ефективний домашній помічник

Розумний, потужний і функціональний робот-пилосос Robot Vacuum Cleaner V2 PRO здатний якісно прибрати велике приміщення, використовуючи один заряд батареї. Інтелектуальні алгоритми побудови карт і високоточні датчики забезпечують швидку і якісну роботу пристрою. Пилосос здійснює сухе і вологе прибирання, що дозволяє використовувати його для комплексного догляду за будинком. Моделлю можна управляти дистанційно за допомогою мобільного додатку MiHome.

Фото 1 Vacuum Cleaner V2 PRO

Фото 2 Vacuum Cleaner V2 PRO

Ідеальна чистота

Robot Vacuum Cleaner V2 PRO оснащений основною і бічною щітками. Основна щітка ефективно прибирає сміття і просуває його до отвору для всмоктування. Бічна щітка ретельно вимітає пил і бруд з кутів, біля плінтусів і меблів. Пилосос підтримує потужність всмоктування до 2150 Па, завдяки чому йому вдається якісно прибирати дрібне і крупне сміття з різних поверхонь.

Відмінна прохідність

Коліщатка збільшеного діаметру дозволяють пилососу легко долати перешкоди заввишки до 2 см. Тепер дроти і невисокі пороги не перешкоджатимуть якісному прибиранні.

Фото 3 Vacuum Cleaner V2 PRO

Фото 4 Vacuum Cleaner V2 PRO

Роликова щітка для ретельного прибирання

Удосконалена роликова щітка з міцного нейлона і термопластичного еластоміра ефективно підмітає з підлоги пил, пісок, крихти, крупу і інше сміття. Завдяки високій швидкості обертання щітки все зібране сміття посувається до отвору всмоктування і видаляється з поверхні.

Побудова карт в реальному часі

Robot Vacuum Cleaner V2 PRO використовує інтелектуальні алгоритми для аналізу приміщення та побудови карти в реальному часі. Кімната ділиться на зони, складається маршрут руху, щоб прибрати приміщення максимально якісно, ​​ефективно і швидко.

Фото 5 Vacuum Cleaner V2 PRO

Фото 6 Vacuum Cleaner V2 PRO

Прибирання заданої області

Просто виберіть на карті в додатку зону, яка потребує прибирання, задайте траєкторію руху, і пилосос Robot Vacuum Cleaner V2 PRO на «відмінно» впорається із завданням. Ви також можете встановлювати заборонені зони, які пилосос буде обходити.

Автоматична підзарядка

Robot Vacuum Cleaner V2 PRO здійснює прибирання, поки заряд аккумулятора не опуститься нижче мінімального рівня. Після цього пилосос автоматично відправиться на док-станцію для підзарядки. Відновивши заряд батареї, він продовжить прибирання з того місця, де перервався.

Фото 7 Vacuum Cleaner V2 PRO

Фото 8 Vacuum Cleaner V2 PRO

Вологе прибирання

Robot Vacuum Cleaner V2 PRO чудово справляється з вологим прибиранням в будинку. Інтелектуальна система подає воду в необхідній кількості, щоб підлога блищала чистотою, і на ній не залишалося мокрих плям. При зупинці пилососа система автоматично припиняє подачу води.

Мобільне управління

Додаток MiHome, встановлений на мобільному телефоні, допоможе керувати всіма функціями Robot Vacuum Cleaner V2 PRO дистанційно. У додатку можна встановити графік роботи пилососа, визначити зони, які потребують прибирання та навпаки, встановити віртуальну стіну, за яку пилосос не проникне. Вибирайте режими роботи, прокладайте оптимальні маршрути, стежте за роботою робота або корегуйте прибирання в реальному часі.

Фото 9 Vacuum Cleaner V2 PRO

Время автономной работы, мин 130 мин
Время зарядки, ч 4 ч
Габариты 90 х 340 х 340 мм
Емкость аккумулятора 3.2 Ач
Мощность Потребляемая мощность 33 Вт Мощность вcасывания 2100 Па
Насадки 1 x основная щетка 2 х боковые щетки 1 x насадка для влажной уборки
Объем пылесборника, л 0.55 л
Площадь уборки, м2 180 м²
Покрытие Кафель, Ковролин, Ламинат, Линолеум, Паркет, Плитка
Тип аккумулятора Li-Ion (литий-ионный)
Тип уборки Влажная, Сухая
Функции 3 режима очистки 12 комплектов датчиков Датчик перепада высоты (от падения с лестницы) Датчик столкновения Автоматическая постановка на зарядку Установка времени уборки Функция расписания

Пока не было вопросов.