1 350 грн
Нет в наличии

Качество и гарантия

Мы сделаем все возможное, что бы решить вашу проблему, которая возникла с любым из наших товаров. Мы даем вам больше гарантий, чем закон о защите прав потребителя.

Удобная оплата

Для удобства, мы подобрали для вас самые разнообразные способы оплаты, от онлайн платежей до оплаты по факту получения товара.

Быстрая доставка

Мы предостМи надаємо всі популярні і найзручніші види доставки.авляем все популярные и самые удобные виды доставки.

Діти двох років і старше (і дорослі теж!) Зійдуть з розуму від цього м'якого і приємного розкішного набору маріонеток для диких тварин-сафарі! Доброзичливий слон, тигр, папуга, жираф, мавпа і зебра дозволяють дітям і особам, які доглядають за дітьми, разом грати в рольові ігри. Вставка в упаковці призначена для роботи в якості лялькового театру. Прості ляльки рукавичок допомагають дітям і дорослим розігрувати сцени, попрактикуватися в новому словниковому запасі і проводити час, граючи разом. Дуже добре підходить для моторних навичок і впевненості в собі теж! Ці м'які і солодкі ляльки рукавичок, виконані з тканини з яскравим малюнком і придатною для тривалого використання, підійдуть дітям і багатьом дорослим і напевно стануть популярними іграшками на довгі роки. Подробиці: _ x000D_ Набір з 6 м'яких і приємних ручних ляльок в сафарі-тематикою Включає слона, тигра, папуги, жирафа, мавпу і зебру Дуже добре підходить для розповідання історій, розвитку моторики, відпрацювання словникового запасу, вираження емоцій і зміцнення довіри миються тканини з яскравим малюнком; розрахований на дітей і дорослих відпрацювання словникового запасу, вираження емоцій і зміцнення довіри миються тканини з яскравим малюнком; розрахований на дітей і дорослих відпрацювання словникового запасу, вираження емоцій і зміцнення довіри миються тканини з яскравим малюнком; розрахований на дітей і дорослих

Общие характеристики
Пол ребенка Для мальчка Для девочки
Возраст: от 2 лет
Количество в упаковке, шт 6
Производитель Melissa&Doug
Тип Кукольный театр

Пока не было вопросов.